Midbrain involved in buy nolvadex cheap the implementation of static reflexes with relative rest of the body, ie. E. Upon standing, Priligy buy lying down in different positions, and statokinetic associated with changes in body position in space.
Flash Image Carousel by cu3ox.com v1.1

Klub Kwadransowych Grubasów

Klub Kwadransowych Grubasów w Wieluniu działa przy WDK od 1997 r. Założycielką i prezesem Klubu jest Anna Guzek. Jest to działalność społeczna.

Warunkiem przyjęcia do Klubu jest nadwaga lub otyłość oraz zaświadczenie lekarskie zezwalające na udział w ćwiczeniach.W Polsce Kluby Kwadransowych Grubasów istnieją od 1992 r. pod patronatem telewizyjnego programu “Kwadrans na kawę” (stąd nazwa). Inicjatorką założenia takich klubów jest redaktor Barbara Markowska.

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu – poniedziałki, środy – ćwiczenia na sali, piątki – ćwiczenia na basenie. Zajęcia prowadzi instruktorka Pani Anna Szymczykiewicz. Ponadto w raz w miesiącu (pierwszy czwartek miesiąca) odbywają się spotkania towarzyskie.

Co roku świętujemy kolejne rocznice, na których honorujemy tytułem “Miss Odchudzania” osobę która w ciągu roku zrzuciła najwięcej zbędnych kilogramów. W skali ogólnopolskiej odbywają się wybory “Króla i Królowej Odchudzania”. Na tych imprezach nagradzane są najlepsze Kluby – nasz należy do jednych z nich. Otrzymaliśmy “Złotą Chochlę” i inne nagrody, dyplomy.

Wyjeżdżamy na rajdy, spotkania klubowe, rocznice. Organizujemy spotkania na naszej urokliwej Ziemi Wieluńskiej. Jesteśmy inicjatorami I Ogólnopolskich Spotkań KKG. W lutym każdego roku organizujemy  „Akcję Walentynkową „Jeśli kochasz, to zdrowym sercem” dla mieszkańców Wielunia i okolic. Październik i listopad to miesiąc zbiórki odzieży, obuwia, zabawek i innych rzeczy dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach i ich rodzin. Odzwierciedleniem naszej działalności są albumy-kroniki, które wraz z trofeami z wyjazdów znajdują się w Wieluńskim Domu Kultury.

Informacje o Klubie:
Wieluński Dom Kultury – tel. 043 843 8640
Anna Guzek – tel. 501 631 038

 15 lat KKG! – fotorelacja na stronie:

http://www.wdkwielun.pl/?page_id=79&album=1&gallery=75

19.02.2012 – Akcja walentynkowa “Jeśli kochasz to zdrowym sercem!”fotorelacja na stronie: 

http://www.wdkwielun.pl/?page_id=79&album=1&gallery=69

22.05.2011

KKG ma już 14 lat!
Klub Kwadransowych Grubasów, którego założycielką jest Anna Guzek świętował 14. rok swego istnienia. Uroczyste spotkanie odbyło się w Kamionie, malowniczo położonej nadwarciańskiej wiosce. Stowarzyszenie, działające przy Wieluńskim Domu Kultury skupia ok. 50 członków, których mottem jest walka z otyłością i zdrowy tryb życia. Każdy klubowicz cztery razy w tygodniu ma możliwość uczestniczenia w zajęciach gimnastycznych, a raz w tygodniu z basenu. Ponadto KKG jest obecny na wielu imprezach, podczas których promuje racjonalne nawyki żywieniowe i dbałość o utrzymanie odpowiedniej masy ciała. W trakcie spotkania wybrano tradycyjnie Miss Odchudzania. Ten zaszczytny tytuł przypadł Eleonorze Skoczylas.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach KKG zapraszamy do zapisów w Wieluńskim Domu Kultury.
Fotorelacja z imprezy: http://www.wdkwielun.pl/?page_id=79&album=1&gallery=48

 

20.03.2011 r. zorganizowaliśmy coroczną akcję walentynkową “Jeśli kochasz, to zdrowym sercem”. Relacja na stronie: http://www.wdkwielun.pl/page_id=79&album=1&gallery=33

Pobierz logo WDK w formacie: JPG lub CDR.